Strona główna > NFZ, Przegląd prasy > Hokeista zajmie się kontraktami

Hokeista zajmie się kontraktami

logo nfzPrzegląd prasy: Trwa czystka w śląskim NFZ. Coraz więcej dawnych pracowników traci stanowiska. Na ich miejsce, szef oddziału Grzegorz Nowak, zatrudnia znajomych ze Stowarzyszenia „Bytom Przyjazne Miasto”. Jeden był hokeistą, a drugi wiceprezesem Zarządu Budynków Miejskich. Teraz zajmą się kontraktami na leczenie – donosi gazeta.pl Katowice.

Nie zrobiłem wprawdzie globalnej analizy kadr, ale przeglądając dokumenty, odnalazłem wśród naszych pracowników osoby z wykształceniem gastronomicznym, a nawet szwaczkę. To nie znaczy, że się tu nie nadają. Wręcz przeciwnie. W drodze ewolucji i ciągłej pracy nad sobą zdobyli nowe wykształcenie i zdołali awansować – przekonuje dyrektor śląskiego NFZ. Zapewnia też, że kluczem do zatrudnienia Jopa i Nowaka na pewno nie były związki ze Stowarzyszeniem „Bytom Przyjazne Miasto”.

Cały tekst: http://katowice.gazeta.pl/katowice/1,35063,13263760,Nowe__nabytki__nowego_dyrektora_slaskiego_NFZ__Znajomi.html#ixzz2IadwUeUU

 

 

 

 

 

 

 

  1. ratek
    27/01/2013 o 13:13

    spoko, nie wiem o co chodzi… skoro pediatra może zepsuć całą służbę zdrowia…i nic mu za to nikt nie zrobi, no to o co kaman?

  1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: