Strona główna > Przegląd prasy > MZ nie zaproponowało współpracy Jurkowi Owsiakowi

MZ nie zaproponowało współpracy Jurkowi Owsiakowi

wosp_logo_finaOwsiak był w poniedziałek pytany w TVN24 o współpracę z MZ. – Gdybym był złośliwy, to bym poprosił o przypomnienie nazwiska pana ministra zdrowia – powiedział. – Nie mam żadnych relacji i taka jest prawda – dodał. Szef WOŚP podkreślił, że MZ nie zaproponowało współpracy – donosi Rynek Zdrowia.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy może współpracować z dowolnym resortem, także z Ministerstwem Zdrowia. WOŚP wykonuje genialną pracę – podkreślił we wtorek (15 stycznia) premier Donald Tusk.

Premier był pytany podczas konferencji prasowej o poniedziałkową wypowiedź założyciela i prezesa zarządu Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy Jerzego Owsiaka, który ocenił, że Ministerstwo Zdrowia nie współpracuje z WOŚP.

Ja bym był ostrożny z sformułowaniem, że Jerzy Owsiak zastępuje w czymś Ministerstwo Zdrowia. Wykonuje pracę absolutnie genialną – ja nie muszę nikogo przekonywać – od pierwszych dni, od pierwszej Orkiestry, jestem autentycznym fanem tego wysiłku zbiorowego i także indywidualnej inwencji Jerzego Owsiaka. Miałem nie raz okazję bezpośrednio rozmawiać z Jerzym Owsiakiem, także o WOŚP – powiedział Tusk – czytamy dalej na portalu Rynek Zdrowia.

Więcej

Reklamy
  1. Brak komentarzy.
  1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: