Strona główna > Przegląd prasy > Hipokryci! Potraficie tylko kłamać?

Hipokryci! Potraficie tylko kłamać?

Przegląd prasy: Pod takim tytułem ukazał się tekst w dzisiejszym internetowym wydaniu Faktu. Wspomina się w nim o wielu politykach, ich obietnicach i gestach wyborczych, którzy za jakiś czas się z nich wycofywali rakiem. Przytaczamy tylko niewielki fragment. Polecamy ten tekst.

Bartosz Arłukowicz (41 l.) przechodził z szeregów opozycyjnego SLD na posadę w Kancelarii Premiera zapewniając, że to z troski o wykluczonych. Także premier podkreślał, że to konieczne stanowisko, a nie korupcja polityczna, którą tak piętnował, gdy PiS obiecywał stanowiska Renacie Beger (54 l.). Kilka miesięcy później Arłukowicz został ministrem zdrowia, a na jego miejsce nikt nie został powołany. Taka to była troska o wykluczonych”.

„Protestujące pielęgniarki wspierają, gdy mogą w ten sposób zaszkodzić przeciwnikom politycznym, ale gdy sami dochodzą do władzy zostawiają je i całą służbę zdrowia na pastwę losu”.

„Gdy pod kancelarią premiera Jarosława Kaczyńskiego (63 l.) pielęgniarki rozbiły „białe miasteczko”, odwiedziła je szefowa komisji zdrowia Ewa Kopacz (56 l.). Przyniosła kanapki, zapewniała o poparciu, a to wszystko pod czujnym okiem relacjonujących to na żywo kamer telewizyjnych. Niedługo potem została ministrem zdrowia. Gdy w 2011 roku pielęgniarki zaczęły okupować Sejm nie zaniosła im nic. A one oczekiwały nawet nie jedzenia, a racjonalnych przepisów…” – czytamy na www.fakt.pl

Więcej

Reklamy
Kategorie:Przegląd prasy
 1. troll
  03/12/2012 o 19:33

  Arłukowicz jest mistrzem w obiecankach, a teraz pani Pachciarz go goni

 2. kimdzonsing
  03/12/2012 o 19:31

  Oni wszyscy (w większości) nadają się na odstrzał

 1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: