Strona główna > Od nas > Arłukowicz wyrzuca pracowników

Arłukowicz wyrzuca pracowników

Minister Bartosz Arłukowicz odwołał  Leszka Sikorskiego ze stanowiska dyrektora Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia.


W związku z nieprawidłowościami związanymi z realizacją projektu e-RZOZ Platforma udostępniania on-line przedsiębiorcom usług rejestru zakładów opieki zdrowotnej, w dniu 22 listopada 2012 minister Bartosz Arłukowicz odwołał ze stanowiska dyrektora Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia Pana Leszka Sikorskiego. Odwołane zostały również trzy inne osoby, zatrudnione w CSIOZ na stanowiskach kierowniczych.

Na stanowisko dyrektora Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia został powołany Pan Marcin Kędzierski – dotychczasowy zastępca dyrektora Departamentu Organizacji Ochrony Zdrowia w Ministerstwie Zdrowia.

/-/Krzysztof Bąk
Rzecznik Prasowy

W związku z tym, najprawdopodobniej  Ministerstwo Zdrowia, będzie musiało zwrócić ponad 5 milionów złotych dotacji z UE za nie uruchomienie w terminie systemu informatycznego ( m.in. obsługi statystyki szpitalnej oraz wspomagania ratownictwa medycznego).

Reklamy
Kategorie:Od nas Tagi:
 1. prawnik
  30/11/2012 o 19:35

  Arłukowicz już był, czas na nowe

 2. sezamki1
  29/11/2012 o 12:21

  Należy przypomnieć,że ten osobnik oszukał wyborców SLD,kiedy to od nich otrzymał mandat,a następnie przeszedł dp PO.W miejscu gdzie uczciwy człowiek ma twarz,on ma puste miejsce,a może antypody twarzy.

 3. podlec
  24/11/2012 o 17:05

  No dobrze panowie już nie pracują w ministerstwie a pieniędzy zdaję się jak nie było tak nie ma. Krótko mówiąc okradziono skarb państwa z 5 000 000 złotych (to znaczy z leków, sprzętu medycznego, pieniędzy na hospicja itd). Nasuwa się pytanie czy panowie nie powinni tych pieniędzy oddać? W kraju, w którym ludzi często nie stać na leki czy jedzenie, wyrzucenie do śmieci 5 milionów jest karane zwolnieniem z pracy… No zobaczymy, jak na razie ministerstwo będzie musiało NAJPRAWDOPODOBNIEJ zapłacić karę ( = otrzymać 5 mln mniej). Mam nadzieję, że jak dojdzie do płacenia, prokurator i podatnicy będą poinformowani o tym fakcie.

 4. Miru
  23/11/2012 o 06:35

  Sam niech dymisję złoży

  • kurkawodna
   26/11/2012 o 17:40

   popieram, powinien odejść

 5. Kamil
  23/11/2012 o 06:22

  No i najwyższy czas i pora

 1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: