Strona główna > Przegląd prasy > Giną akta w prokuraturze

Giną akta w prokuraturze

Przegląd prasy: We wrocławskiej prokuraturze w tajemniczych okolicznościach zaginęły akta sprawy, w której postawiono zarzuty popełnienia błędu lekarskiego profesorowi Andrzejowi K.,- donosi Gazeta Wrocławska.

W czwartek – gdy rzecz cała wyszła na jaw – prowadząca śledztwo w tej sprawie prokurator Justyna D. straciła przytomność i trafiła do szpitala. Justyna D. była szefową działu śledztw we wrocławskiej Prokuraturze Rejonowej Śródmieście. Była, bo – po ujawnieniu skandalu – Prokurator Apelacyjny Dariusz Szyperski zdymisjonował ją. Zarządził też postępowanie dyscyplinarne. Ale decyzji o tym doręczyć pani D. nie można, bo jest na lekarskim zwolnieniu.

Od czwartku Prokuratura Okręgowa prowadzi śledztwo w tej sprawie. W piątek do późnego wieczora trwały przesłuchania m.in. prokuratorów i pracowników sekretariatu – czytamy w Gazecie Wrocławskiej.

Więcej na: http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/663355,w-prokuraturze-tuszowano-sprawe-znanego-lekarza-prokurator,id,t.html

Reklamy
 1. Dunia
  02/10/2012 o 16:27

  ciekawe co w tych aktach było, że „zaginęły”

 2. sam
  26/09/2012 o 14:37

  biedna pani prokurator

 3. Kula
  26/09/2012 o 14:27

  To bardzo ciekawe. Najlepiej na zwolnienia lekarskie, tak jak pewna dyrektor z NFZ, 14 miwesięcy przesiedziała, a w TV wywiady z nią były w tym czasie.

 1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: