Strona główna > Przegląd prasy, Ratownictwo > Protest Pogotowia Ratunkowego

Protest Pogotowia Ratunkowego

Przegląd prasy: Pracownicy pogotowia ratunkowego w Zielonej Górze protestując przeciwko połączeniu pogotowia ze szpitalem wojewódzkim przemaszerowali przez miasto. Uczestniczyli też w sesji sejmiku woj. lubuskiego.

Połączenie pogotowia ze szpitalem spowoduje redukcję etatów, zwłaszcza wśród pracowników administracji. Obawiamy się, że po fuzji ze szpitalem obniży się jakość usług ratownictwa” – powiedział przewodniczący Komisji Zakładowej Krajowego Związku Zawodowego Pracowników Ratownictwa Medycznego, Roman Badach-Rogowski – czytamy na portalu samorządowym.

Więcej na: http://www.portalsamorzadowy.pl/ochrona-zdrowia/,37417.html

 

Reklamy
 1. jan
  29/09/2012 o 17:28

  nigdy pogotowie nie powinno podlega pod szpital ,nigdy bo pracownicy Pog nie mają żadnej regulacj pła ,nie mają nawet odzieży ochronnej taj jest w Pog Rat w Tomaszowie LUB pracowałem to wiem ,nic dla ludzi tam pracujących nic .

 2. olo
  29/08/2012 o 22:07

  a teraz znowu łączą. Ciekawe kto, co, gdzie i po co….

 3. Edward
  28/08/2012 o 21:48

  Ludzie !!!! przecież łączenie Pogotowia z Szpitalem to jest najgorsze rozwiązanie gdzie pieniądze trafiają do tej samej dyrekcji a gdzie i jak są inwestowane to już nikt nie sprawdza. A wiadomo i głośno mówią, że nie jedno pogotowie odciążyło szpital z długów !!! Ja osobiście znam taka instytucje gdzie przez ostatnie 5 lat szpital nie kupił ani jednego Ambulansu tylko wystawia przetarg o wynajem karetek !! Sprzęt który maja do dyspozycji jest stary i do niczego się nie nadaje. Jeżeli pogotowie należy do osobnej instytucji to wiadomo, że kasa i tak idzie w to ratownictwo a nie w szpitalne np. długi… Chłopaki życzę powodzenia !! nie Dajcie się !!!!!!!!!!

  • Janek
   30/08/2012 o 23:04

   to prawda

 4. jan
  28/08/2012 o 10:23

  Tam gdzie łączono pogotowie ze szpitalem to potem wchodził Falck. Argumentowno późnioej .ze sp[ital nie powinien prowadzić usług ratownictwa medycznego. Do tego niedługo zostanie przeprowadzony przetarg na ratownictwo medyczne do którego przymierza się Falck , ogłaszając nabór do pracy w Ratownictwie w woj lubuskim ( info strona falcku) . .

  • kurkawodna
   28/08/2012 o 13:26

   zgadza się, masz rację

 1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: