Strona główna > NFZ, Od nas > Barbara Misińska ostatecznie odwołana

Barbara Misińska ostatecznie odwołana

Biuro Komunikacji Społecznej zawiadamia, że w dniu 27 sierpnia 2012 r. Prezes Narodowego Funduszu Zdrowia Agnieszka Pachciarz korzystając z uprawnień wynikających z art. 107 ust. 2 ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych odwołała dyrektora Mazowieckiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia panią Barbarę Misińską.

Rada Mazowieckiego Oddziału NFZ w ustawowo przewidzianym terminie nie wyraziła opinii w przedmiotowej sprawie, co w myśl przytoczonych przepisów jest równoznaczne ze zgodą na odwołanie dyrektora.

Do czasu przeprowadzenia procedury konkursowej wyboru nowego dyrektora, obowiązki dyrektora oddziału mazowieckiego będzie pełnił zastępca dyrektora do spraw medycznych pan Mirosław Jeleniewski. A jeszcze na początku sierpnia Misińska zapewniała, że była dyrektor MOW NFZ przekonywała, że „nie ma żadnego działania, które by obecnie zagrażało mazowieckiemu oddziałowi, w sensie niespełniania jego podstawowej działalności”.

źródło – Biuro Komunikacji Społecznej, 27.08.2012 r.
Reklamy
Kategorie:NFZ, Od nas Tagi: , , ,
 1. alek
  29/08/2012 o 22:08

  i co z tego? na jej miejsce znowu „nepotyzm”?

 2. Edward
  28/08/2012 o 21:42

  Chyba o 2 lata za późno!! aaa i również chciał bym wiedzieć kto odpowie za popełnione błędy za jej czasów chociażby w przetargu Falck konta Riemer ??? Przecież tam błędy popełnione przez NFZ są rażące !! A jak widać czy również NFZ ma zamiar odpowiadać z Firma Falck i ich niekompetencje jakimi wykazali się przez ostatnie 1,5 miesiąca w rejonie operacyjnym G. Mazowieckiego ??

 3. kurkawodna
  28/08/2012 o 13:25

  By, by Kiziu, ciekawe gdzie teraz wyląduje. Ma kolegów to się usadzi na ciepłej posadce, a kto odpowie za błędy popełnione przez nią?

 1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: