Strona główna > Od nas > Nowy Wiceminister Zdrowia

Nowy Wiceminister Zdrowia

Prezes Rady Ministrów Donald Tusk powołał – z dniem 20 sierpnia 2012 r. – pana Krzysztofa Chlebusa na stanowisko podsekretarza stanu w Ministerstwie Zdrowia.

Ma 44 lata; ukończył studia na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Gdańsku oraz studia podyplomowe w zakresie Zarządzanie w zakładach opieki zdrowotnej. W 2007 r. obronił pracę doktorską.

Odbył studia Executive MBA – Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, University of Minnesota, Carlsson School of Management. Był zastępcą kierownika klinicznego Centrum Kardiologii Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku ds. ekonomizacji. Chlebus jest piątym wiceministrem w resorcie zdrowia.
fot. mz.gov.pl
Reklamy
Kategorie:Od nas Tagi:
 1. Hiena
  26/08/2012 o 22:41

  Winszuję i życzę powodzenia. Może jeden z tylu wice zajmie się NFZetem wreszcie? Bo coś pan Arłukowicz nie widzi błędów w tym resorcie. A szkoda. Skoro pani Pachciarz ich nie widzi…

 2. gość
  22/08/2012 o 22:16

  Chlebus jest piątym wiceministrem w resorcie zdrowia.\

  To ilu tych wice jest? 5? To ja przepraszam, nie za wiele jak na te skandale ostatniechoćby z pogotowiem? Skandal panie Ministrze. Może wreszcie weźmie Pan pod lupę pogotowia ratunkowe, szczególnie te, które zaproponowały NFZ dumpingowe ceny za swe usługi. A cena (jak przytacza http://www.riemer.pl) którą podaje pewna firma z czasów starożytnych, ni jak się ma do poważnego traktowania pacjentów, bo skoro to łyknął NFZ, trudno, nie będę dyskutował z „wiedzą” i „umiejętnościami” NFZ. Panie Arłukowicz, niech się Pan wreszcie zabierze za porządki w NFZ, bo pani Pachciarz je obiecywała, a tu…. NIC jedno wielkie. Niech Pan też zwinie niektóre „parasole” nad niektórymi firmami. Pana partia (PO) obiecywała zero nepotyzmu, zero kolesiostwa, a tu co??????? Zna Pan firmę Falck? Chyba tak, skoro szefowa tej firmy posiada męża wysoko postawionego w strukturach Pana partii. Panie Bartoszu, nieco pokory i …zabrać się za sprzątanie, które Pan obiecywał swoim wyborcom!

 1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: