Strona główna > NFZ, Od nas, Ratownictwo > Dziwna decyzja NFZ

Dziwna decyzja NFZ

Na stronie www.riemer.gr odkryliśmy ciekawy temat o decyzjach jakie wydaje nowa Prezes NFZ.

Po przeczytaniu całego materiału i my się zastanawiamy, czy ktoś się nie pospieszył z wydaniem takiej decyzji.

Otrzymaliśmy postanowienie wydane przez Centralę NFZ. Na czym polega jego dziwność? To pytanie nasuwa się samo po przeanalizowaniu dokumentów zamieszczonych już wcześniej na tej stronie (http://www.riemer.gr/index.php/78-lacznosc-byla-czy-jej-nie-bylo.

Skany tego dziwnego postanowienia znajdziesz na stronie www.riemer.gr

Reklamy
 1. Qba
  14/08/2012 o 20:08

  To nie „dziwne” to skandal, który śmierdzi. Wywalili Kizię Misię i myślą, że sprawa trafiła pod dywan? Mam nadzieję, że przynajmniej pan Riemer nie odpuści i przeczołga ten wredny NFZ po samej ziemi. Trzymam kciuki, bo tak nie wolno traktować konkursów, ludzi, firm i pacjentów. NFZ do likwidacji!

 2. Kotek
  14/08/2012 o 20:04

  Nie mam słów, skandal jeden wielki. Misińska poleciała, a ja się pytam kiedy rozwalą ten cały NFZ????

 3. logos
  10/08/2012 o 12:07

  Wygląda na to, że wystarczy napisać „nie macie racji, bo my tak uważamy” w formie rozbudowanego, poważnie prezentującego się pisma urzędowego.
  Gdyby pracownicy systemu PRM, biorąc przykład z NFZ, zaczęli stosować tak szeroko pojętą zasadę względności w swojej codziennej pracy…. Wolę nie myśleć jaki los przypadłby pacjentom…

  To, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia to prawda stara jak Świat. Rzecz w tym, że inteligentny człowiek potrafi spojrzeć na poważne sprawy Obiektywnie, opierając się na Faktach.

  Tak sobie myślę, że chyba warto zwrócić się o pomoc do Ministerstwa Edukacji Narodowej, aby przeszkolić urzędników NFZ z czytania ze zrozumieniem, analizy, wyciągania wniosków i logicznego myślenia.

 4. Marian
  10/08/2012 o 10:27

  Kolega niżej ma rację. Co rządząca partia czyli PO zrobiła dla ratownictwa medycznego przez ich kadencje ?? Zrobili tylko to, że naprodukowali ratowników bez możliwości zapewnienia im pracy!! a i jeszcze jedno zarobki spadły o co najmniej 30% !! gdzie w tym samym czasie wszystko podrożało o 50% co najmniej !! I nic więcej NIC!!!!!!!! Również oddam głos na PiS a dlaczego ?? a dlatego iż ta partia jest bardzo za tym aby taka instytucja jak NFZ przestała istnieć i za to brawa dla PiS i głosujmy na nich drodzy rodacy !!

 5. Edward
  09/08/2012 o 23:17

  Czy istnieją jakiekolwiek organy (instytucje), które nadzorują to co wyprawia NFZ ?? Przecież to jest nie wiarygodne co się tam wyprawia. „Myje ręka rękę” to tam jest na dzień dobry. Miejmy nadzieje, że przynajmniej prokuratura i sąd coś z tym zrobią bo na tych wszystkich dyrektorów i śmiesznych prezesików co żyją za nasze pieniądze niema co liczyć. Jestem za tym aby ZAORAĆ cały ten b….l czyli NFZ i na ich miejscu zasadzić śrubokręty.. A uważam, że największą winę za cały ten bałagan ponosi partia PO, na którą sam glosowałem ale to był ostatni raz … I drodzy posłowie z PO myślę, że żaden rozsądny Ratownik nie odda na was Złodziei głosu…

 6. lutek
  09/08/2012 o 22:19

  to jest wszystko niewiarygodne, nie chce mi się wierzyć. poczytałem sobie wszystko na tej stronie riemer.gr, tylko do likwidacji ten nfz

 7. prom
  09/08/2012 o 22:06

  ten NFZ leci w kulki, to jakis obłęd.

 1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: