Strona główna > NFZ, Przegląd prasy > Kto kogo zna

Kto kogo zna

Przegląd prasy: „Barbara Misińska została dyrektorem mazowieckiego oddziału NFZ bez konkursu. W lutym 2009 r. powołał ją na to stanowisko nie kto inny, jak Jacek Paszkiewicz” (były prezes NFZ) – donosi Super Express.

„I od razu cieszyła się wyjątkowymi względami. 
Co łączy prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia Jacka Paszkiewicza (50 l.) i jego podwładną, szefową mazowieckiego oddziału Funduszu Barbarę Misińską (52 l.)? Od lat mówi się, że są ze sobą w bliskich relacjach, często się spotykają, a ich znajomość wygląda na coś znacznie więcej aniżeli tylko służbowe czy nawet przyjacielskie kontakty„- czytamy dalej.

Czytaj więcej na:
http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/tajny-zwiazek-prezesa-nfz-podwladna-paszkiewicza-rzadzi-w-nfz-interesy-i-bardzo-bliska-przyjazn-z-ba_260845.html

Kategorie:NFZ, Przegląd prasy
 1. obserwator Tadeusz
  06/08/2012 o 21:27

  Co to za afera? Na dyrektora szpitala w Grodzisku Mazowieckim też „wybrano” bez konkursu panią, którą polecił ówczesny minister zdrowia pan Łapiński. No i jest dyrektorką od wielu lat, o co chodzi? Normalka.

 2. paranoja
  03/08/2012 o 12:13

  No to co się dziwić, że jest jak jest? Kolejne kolesiostwo? A PEŁO mówi że zlikwiduje nepotyzm. Niech weźmie się za siebie najpierw, tam i w PSLu najwięcej tego, jak donosi tv i prasa… Nowa prezes NFZ też z PEŁO, miała zrobić porządki, i co???? Co z aferami konkursowymi? Kiedy skończy się ten cyrk?

 1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: